cukiernia

przyjęcia okolicznościowe tarnów, wesela tarnów, imprezy integracyjne w tarnowie, nalpol, komunie tarnów, konferencje, kuchnia polska tarnów, sala konferencyjna w tarnowie, wynajem sali tarnów, cukiernia, domowe wypieki

Amatorów ciast, ciasteczek i tortów dla których ważny jest nie tylko wygląd ale też niepowtarzalny znakomity smak, zapraszamy do cukierni znajdującej się w budynku naszej restauracji. Posiadamy bogatą ofertę ciast i tortów na różne okoliczności. Naszą specjalnością są głównie domowe wypieki, oparte na sprawdzonych tradycyjnych recepturach. Proponujemy także lody o bogatym smaku oraz komponowane z nich desery. Lody w naszej lodziarni są zawsze świeże, a co za tym idzie niezwykle smaczne, aksamitnie kremowe, a przede wszystkim zdrowe.

Jesteśmy w stanie spełnić prawie wszystkie Państwa oczekiwania. W przypadku wyjątkowych i niestandardowych zamówień takich jak torty weselne, torty jubileuszowe lub zamówienia dla firm służymy fachową poradą. Mogą Państwo liczyć na naszą pomoc, zaangażowanie i indywidualne podejście do każdego zamówienia.

Nasza Kwiaciarnia serdecznie zaprasza i proponuje: niepowtarzalne, wyjątkowe, odpowiednie na każdą okazję kompozycje, wiązanki, bukiety przygotowane według najmodniejszych trendów, przy użyciu nowoczesnych technik i najpiękniejszych kwiatów w najwyższej jakości.

Dekoracja uroczystości ślubnych
W naszej ofercie znajdą Państwo:
-   wiązanki ślubne, corsage, przypinki
-   dekoracje pojazdów ślubnych
-   dekoracje kościołów i sal weselnych
-   dekoracje samochodów
-   gwarantujemy najwyższą jakość, trwałość i najlepsze wykonanie!
-   bukiety i kompozycje na każdą okazję

Skromna uroczystość, wielka gala...? Kwiaty dopełnią całości, wyrażą uczucia. W naszej ofercie znajda Państwo najmodniejsze rozwiązania florystyczne oraz klasykę i tradycję.

Usługi dla firm i klientów indywidualnych
W naszej ofercie znajdziecie Państwo:
-   kompozycje do recepcji i holi
-   dekoracje sal konferencyjnych
-   dekoracje na bale i bankiety
-   kompozycje okolicznościowe do wnętrz
-   dekoracje na przyjęcia

Zrealizujemy każde Państwa życzenie, doradzimy i wykonamy w najwyższej jakości!